Osmangazi Mahallesi, Hızır Reis sk. No:23 Sancaktepe/İSTANBUL
trende

Euro Palet Fiyatları

18.09.2020
519
Euro Palet Fiyatları

Genellikle Euro palet fiyatları pahalı değildir gayet ekonomiktir. Piyasada çok makul ücretlere, bu ürünleri temin etmek mümkündür. Özellikle ihracat yapan firmalar bu ürünlerden bolca kullanırlar. Çok fazla palet çeşidi olduğunu söylemek gerekiyor.

Bunlardan biri de kuşkusuz Euro palettir. Bu ürünler, genellikle belli standartlara göre üretilirler. Bu standartlar da Avrupa Birliği tarafından belirlenmiş standartlardır. İthalat ile ihracat sırasında gerekli mallar bu paketlerin yardımıyla güvenle taşınır.

Bu paletler tamamı ile ağaçtan imal edilirler. Tahta bir yapıları vardır. Bunun yanında, özel tasarımları nedeniyle taşınan mal kesinlikle zarar görmez. Paletsepeti.net ile sizde firmanız için Euro paletler temin edebilirsiniz. Avrupa Birliği Standartlarına uygun üretilen ürünlere hemen sahip olabilirsiniz.

Euro Palet Nedir?

Euro palet bir tür palettir. Üretim veya satın alım işlemlerinde yoğun şekilde kullanılır. Malların kolay ve zarar görmeden kaldırılması aşamasında tercih ediliyor. Dünyada birçok firma, şu anda bu ürünleri yoğun şekilde tercih ediyor.

Avrupa Birliği tarafından belirlenmiş standartlara göre üretilirler. Çünkü mal taşıma aşamalarında, mallar bu ürünlerle en sorunsuz şekilde taşınırlar. Bunun yanında ithalat ile ihracat aşamalarında değiş tokuşun uygun olduğu araçlardır.

Bilindiği üzere, ağaç hammaddesine sahip olup ve tahtadan yapılmışlardır. Tam olarak 78 adet özel çivi ile üretilirler. Bu çivilerin de mümkün mertebe standart çiviler olması gerekiyor.

Euro Palet Ölçüleri

Ölçü anlamında da bu paletler belirlenmiş kurallara göre üretilirler. Buna göre, bu paletlerin ölçüleri 80×120 cm şeklindedir. Bu ölçülerin dışında üretilen paketlerin sorun çıkartma olasılığı yüksektir.

Euro Palet Nerelerde Kullanılır?

Euro paletin kullanım alanları açısından, birçok alanda kullanıldığı görülüyor. Genellikle insanların ürünlerin taşınmasında gördükleri bu araçların kullanımı sürekli artıyor. Aşağıda kullanım yerlerine göz atabilirsiniz.

Euro palet şu yerlerde kullanılıyor;

Balyalanmış ürünler

Giyim ürünleri

Naylon ile plastik ürünler

İnşaat Malzemeleri

Ambalaja sahip ürünler

Paketli ürünler

Gıda ürünleri

Kullanım kolaylığı ve pratik yanları bu ürünü oldukça cazip yapıyor. Paletsepeti.net sizlere bu anlamda, en kaliteli Euro paletleri sunuyor. Sipariş işlemlerinizi site üzerinden rahatlıkla yapabilirsiniz.

Euro Palet Fiyatları Nedir?

Bu üstün kaliteli paletlerin fiyatları, gayet makul fiyatlardır. Belirtildiği gibi Avrupa Birliği tarafından belirlenmiş standartlara göre üretilirler. Yani belli bir kaliteye sahip ürünlerdir. Paletsepeti.net adresinden WhatsApp ya da telefon ile fiyatları öğrenebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Hemen Arayın