Osmangazi Mahallesi, Hızır Reis sk. No:23 Sancaktepe/İSTANBUL
trende

Palet Çeşitleri Nelerdir ?

29.08.2020
191
Palet Çeşitleri Nelerdir ?

Palet Çeşitleri :

Günümüzde ticaretin ve ekonomik ilişkilerin gelişmesiyle ihracat ve ithalat alanlarında önemli bir artış yaşanmıştır. Üretilen ürün ve mallar çeşitli yollarla ülkeler arasında alınıp satılmaktadır. Bu nedenle lojistik alanında ürünlerin taşınması sırasında meydana gelebilecek kazaları önlemek ve ürünlerin zarar görmeden sahibine ulaşmasına sağlamak amacıyla paletler yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Tekrar onarılabilen ve oldukça maliyetli ürünler olan ahşap palet ve diğer palet çeşitleri oldukça tercih edilen taşıma ürünleri olmaktadır.

Bu nedenle ticaret ile ilgilenen kişiler palet çeşitleri nelerdir, merak etmektedir. Oldukça uzun ömürlü olan paletler yaygın bir şekilde ticaret sektöründe kullanılmaktadır.

Standart boyutlara sahip olan paletler ne kalın ne de ince olarak üretilmektedir. Paletsepeti.net isimli firma da bu amaçlarla kullanılması amacıyla palet çeşitlerinin üretimini gerçekleştirmekte ve satışa sunmaktadır.

Euro Palet Nedir? Çeşitleri Nelerdir ?

Ticaret ile uğraşan firmalar tarafından kullanılan Euro paletler Avrupa standartlarında üretilmekte ve satışa sunulmaktadır. Paletsepeti.net firması tarafından üretilen ve satılan palet çeşitlerinden biri olan Euro palet üretimini yapabilmek için özel yetki belgesine sahip olmak gerekmektedir.

Belli standartlarda üretilen Euro paletler aynı tip olmaları sayesinde uzun ömürlü ve kullanışlı olmaktadır. Bu nedenle birçok firma tarafından tercih edilen bu palet türü, paletsepeti.net tarafından da müşterilerin ilgisine sunulmuştur.

Sandık İhracat Kafesleri

Paletsepeti.net firması bir diğer palet çeşidi olan ihracat kafeslerinin satışını da gerçekleştirmektedir. Kırılabilecek ve hasar görebilecek hassas ürünlerin taşınması için tasarlanmış olan ihracat kafesleri ithalat ve ihracat yapan birçok şirket tarafından satın alınmaktadır.

Ahşap veya tahtadan üretilebilen ihracat paletleri dayanıklı ve uzun ömürlü olmaları nedeniyle tercih edilen bir ürün olmaktadır.

Hangi Çeşit Paletler Var?

Paletsepeti.net birçok palet çeşidini müşterilerinin ilgisine sunmaktadır. Bu palet çeşitlerinin birbirinden farklı birçok özelliği bulunmaktadır.

Satışta olan palet çeşitleri arasında;

  • Euro palet
  • İhracat ve ithalat kafesleri
  • Özel ölçülü palet
  • 2. el ahşap palet
  • CP palet
  • Sıfır palet

Gibi çeşitler yer almaktadır. Paletsepeti.net firmasının satışa sunmuş olduğu bu palet çeşitlerinin tamamı standartlara uygun ve uzun mesafeli yolculuklara dayanabilecek şekilde üretilmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Hemen Arayın