Osmangazi Mahallesi, Hızır Reis sk. No:23 Sancaktepe/İSTANBUL
trende

Yeni Depomuz Kocaeli Gebze’de Açılıyor

15.09.2018
493
Yeni Depomuz Kocaeli Gebze’de Açılıyor

Gün geçtikçe genişleyen iş yelpazemiz ve paletçilikte kalitemiz sayesinde İstanbul sınırlarını aşarak Kocaeli Gebze’yede yeni bir depo açma gereği duyduk.

Lojistik sektöründe taşımacılık ve depolama faaliyetlerinin zamanında, en etkin ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirilmesi büyük önem taşımaktadır. Palet Sepeti bu anlayış ile siz değerli müşterilerine kurulduğu günden bugüne kaliteden ödün vermeden hizmet sunmaktadır. Ürünlerimizin, müşterilerimizin memnuniyeti açısından tam karşılayııcı olması kaliteli ve ekonomik ürünler sunmak , Sürekli gelişme, ürünlerimizin, hizmetlerimizin, endüstri ilişkilerimizin, rekabet ve karlılık ana prensibimizdir.

Lojistik ve lojistik maliyetler, firmalar için gün geçtikçe daha önemli olmaya başlamıştır. Lojistik maliyetler içerisinde taşımacılık ve depolama maliyetleri, önde gelen maliyet kalemlerini oluşturmaktadır. Bu nedenle, taşımacılık ve depolama faaliyetlerinin zamanında, en etkin ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirilmesi büyük önem taşımaktadır. İçinde malzemelerin sevk edildiği paletler, modern lojistik yönetiminin malzeme sevkiyatındaki vazgeçilmez gereçlerdendir.

Özellikle, geniş çapta lojistik ağı bulunan firmalar paletli taşımacılığa büyük yatırımlar yapmaktadır. Palet Sepeti gerek Palet gerek ambalaj sandıkları gerekese taşıma makaraları imalatı ve 2. el palet alım satımı ile müşterilerinin hizmetindedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Hemen Arayın